O nás

Spoločnosť VAN AARSEN spol. s r. o. bola založená v roku 1993 ako dcérska spoločnosť holandskej spoločnosti VAN AARSEN International B.V. Hlavným výrobným programom spoločnosti je výroba technologických zariadení pre krmovinársky priemysel (miešačky, šrotovníky, granulačné linky, obilné silá).

Počas svojho pôsobenia si spoločnosť vybudovala rozsiahle vedomosti vo všetkých oblastiach rôznych výrobných odvetví a zaradila sa tam medzi popredné svetové jednotky vo výrobných technológiách.

Sme moderná spoločnosť s rozsiahlym strojným a technickým vybavením. Pre svojich zákazníkov, v rámci kooperácií, ponúkame kvalitné služby za prijateľné ceny – rezanie, ohýbanie, pílenie, vŕtanie, zváranie.

diplom

Za rok 2014 získala spoločnosť VAN AARSEN 5. miesto v rebríčku najzdravších firiem v nitrianskom regióne v kategórii: Výrobné spoločnosti s obratom 2 – 10 mil. EUR. Spoločnosť zamestnáva 220 zamestnancov (170 v materskej spoločnosti v Holandsku a 50 zamestnancov na Slovensku), patríme teda medzi stredne veľké spoločnosti so silným sociálnym programom pre svojich zamestnancov.